Короткий гайд для нубів по тому, як треба використовувати зображення на бордах.
Ваше зображення має ілюструвати щось одне з наведених пунктів:
1) Ваша емоція.
2) Ілюстрація, без якої неможливо обійтися.
3) Натяк на сабж.
Картинка НЕ МАЄ ілюструвати вашу відповідь, як у пості >>10917, бо це ж вирвиочний пиздець. Виняток лише в пункті два.
Якщо картинка не відповідає першим трьом пунктам, то краще її не прикріпляти взагалі. Для ОП-повідомлення підійде рандом-пік.
Так, виключення є, і їх дуже багато, але їх можна використовувати лише тим, хто навчився використовувати зображення на бордах. Усім іншим краще втриматися.
Агов, бро! На українських бордах проводиться інтелектуальний турнір для всіх надто розумних і просто небайдужих. Перший тур нещодавно було проведено на Хатачі. Другий та третій тури гри буде проведено у суботу, 29 вересня за адресами:
http:// uc han.to/int
http://nichan.net/a
Другий тур почнеться о 18:00, третій - за 15 хвилин після закінчення першого, коли б воно не відбулося.
Тематика турів - інтернет-культура та аніме відповідно. Відомі світові борди: їх історія та меми, найпопулярніші в нетрях анімешки: цікаві факти і фанатське, та багато чого іншого. Не проїби!
Ведучий: Ваш Цейво.
Гра відбувається у 3 раунди на трьох більш-менш відомих українских бордах. Кожен раунд особливий: у ньому 15 питань 9 з яких тематичні, а 6 - на загальні знання.
Якщо хочете показати свою інтелектуальну крутість і взяти участь у формуванні рейтингової таблиці, то для гри можете вибрати собі оригінальні імена, якщо ні, то безосібний №1, 2, 3... (номери в такому разі буде узгоджено перед грою). Або не обирайте нічого, і грайте у своє задоволення, відбираючи бали у неймфагів.
Текст тут:
http://vk.com/note97330015_11711914
Профіль для реєстрації:
http://vk.com/id97330015
Також можна записатися по пошті:
[email protected]
Текст
ЩО?
Є ідея проведення на українських бордах якогось інтелектуального змагання типу «Що? Де? Коли?». Це більш-менш пробне змагання, де буде ще багато необтесаних каменів. У випадку успіху планується розглянути можливість командної гри між певними інтернет-спільнотами, можливо з іноземними бордами. А тому поки що змагання проводитиметься в індивідуальній формі, де кожен буде, використовуючи власний розум та вдачу, прагнути до власної перемоги. Окрім загальних питань, у кожному турі (яких буде три, по 15-20 питань у кожному), пропонуються також питання за тематикою туру, а саме світової інтернет-культури (переважно іміджборд), української культури та аніме.
https://www.change.org/petitions/львівська-міська-рада-вимагаю-надати-мові-java-статусу-регіональної-у-місті-львові
Анони, підписуйте цю петицію, якщо вам не байдужа доля Джави в Україні. Влада не приділяє належної уваги цій проблемі, але від того вона не зникає!
Непоодинокі випадки коли програмісти не могли назвати своїх дітей розповсюдженими в Java-спільноті іменами (Гослінг, Блох, Систем, Обджект, Тред, Хешкод - найвідоміші приклади серед багатьох). Також за останніми дослідженнями у місті Льовоі не знайдено ЖОДНОЇ загальноосвітньої школи, де учні могли б вивчати Java, що є очевидним порушенням їх конституційного права отримувати освіту на рідній мові.
Визнання мови Java регіональною забезпечить захист права Java-програмістів спілкуватись рідною мовою, надасть їм законний захист вживати її у справах судочинства, спілкуання з органами місцевої влади та у буденному житті. В загальнодержавному масштабі, це також сприятиме всебічному та глибокому розвитку національної IT галузі, підвищить загальний рівень освіти в країні та посилить роль України як держави з високим інноваційним потенціалом.